دانلود رایگان
دانلود رایگان ، دانلود بالینک مستقیم ، دانلود با حجم کم ، دانلود بازی ایرانی و خارجی ، دانلود کارتون و انیمیشن های ایرانی و خارج

آیا تا به حال به فکر اجرای بازی های پلی استیشن در کامپیوتر خود بوده اید؟
تا به حال نرم افزارهای گوناگونی برای این کار تولید شده اند که هیچکدام موفقیتی جالبی کسب نکرده اند. ولی شبیه ساز VGS کاملترین و قدرتمند ترین و سریعترین این سری از نرم افزارها است که شما با استفاده از این برنامه می توانید اکثر بازی های پلی استیشن ۱ را در کامپیوتر خود اجرا نمائید.در مجموع توسط این نرم افزار دو روش برای اجرای بازیهای پلی استیشن در کامپیوتر وجود دارد.
- روش اول :
شما کافی است سی دی بازی مورد نظر را درون سی دی رام کامپیوتر خود قرار داده و بعد با اجرای این نرم افزار به راحتی بازی مورد نظر را در کامپیوتر خود انجام دهید.

- روش دوم :
شما می توانید به کمک نرم افزارهایی مانند CloneCD و یا Nero از سی دی بازی مورد نظر Image گرفته و به کمک برنامه های درایو مجازی مانند Clone Drive بازی خود را اجرا کرده و سپس با نرم افزار VGS بازی را درون کامپیوتر انجام دهید که در اینصورت نیازی به قرار دادن سی دی بازی درون سی دی رام نیست.

 

vgame اجرای بازی های پلی استیشن در کامپیوتر   Virtual Game Station 1.41

 

password اجرای بازی های پلی استیشن در کامپیوتر   Virtual Game Station 1.41پسورد فایل: www.downloadha.com

download اجرای بازی های پلی استیشن در کامپیوتر   Virtual Game Station 1.41لینک دانلود – 1.7 مگابایت | لینک کمکی
برچسب ها: برچسب ها: اجرای بازی های play station در کامپیوتر، اجرای بازی های سونی در کامپیوتر، اجرای بازی های پلی استیشن، اجرای بازی های پلی استیشن 1 در کامپیوتر، اجرای بازیهای سونی در کامپیوتر، بازی های سونی در کامپیوتر، دانلود نرم افزار Virtual Game Station، نرم افزار اجرای بازی های پلی استشین،
نوشته شده در تاریخ 1390/03/18 توسط milad hyper